1-а труба могла наповнити басейн за 2 ч 2-а за 3 ч а через 3-ю трубо вода виливалося за 6 ч за який час можна наповнити увесь басейну водою якщо усі 3 труби будуть одночасно відкритті

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
допустим, в бассейн вмещает я 3000литров и будут заполнять его все три трубы. то 1я труба 3000/2=1500литров. 2я труба