1.укажіть рівняння коренем якого є число [latex] \frac \pi 3 [/latex]1)[latex]2cos x = 1[/latex]2)2сos x =[latex] \sqrt{3} [/latex]3)2sin x =[latex] \sqrt{2} [/latex]4)tg x =12.укажіть загальний вигляд розв'язків рівняння 3ctg ...

1.укажіть рівняння коренем якого є число [latex] \frac \pi 3 [/latex] 1)[latex]2cos x = 1[/latex] 2)2сos x =[latex] \sqrt{3} [/latex] 3)2sin x =[latex] \sqrt{2} [/latex] 4)tg x =1 2.укажіть загальний вигляд розв'язків рівняння 3ctg x = [latex] \sqrt{3} [/latex] 1) [latex] \pi/6 + \pi n[/latex] 2)[latex]+- \pi /3+2 \pi n[/latex] 3)[latex] \pi /3+ \pi n[/latex] 4) [latex]+- \pi /6+2 \pi n[/latex] 3)укажіть розв'язок рівняння sin x=-1 1)[latex] \pi n[/latex] 2)[latex]2 \pi n[/latex] 3)[latex]- \pi /2+ \pi n[/latex] 4)[latex]- \pi /2+2 \pi n[/latex]
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)2cosx=1 2) 3 3) 4 ////////////////////////////////////////////