3.48г.кальцій гідроксиду і 3г.амоній хлориду нагріли до припинення реакції.Який обєм амоніаку при цьому утворився

3.48г.кальцій гідроксиду і 3г.амоній хлориду нагріли до припинення реакції.Який обєм амоніаку при цьому утворився3.48г. кальцій гідроксиду і 3г. амоній хлориду нагріли до припинення реакції.Який обєм амоніаку при цьому утворився(н.у.)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Са (ОН) 2 + 2NH4Cl = CaCl2 + 2NH3 + 2H2O 74 - 107 х - 3 х= 2 Значит Са (ОН) 2 взят в избытке 107 - 44,8 3 - х х= 1,256 л.
Гость
Долбанет нахрен и все вокруг помрут))