3 cтикера АНГЛИЙСКИЙ! ПРОШУ ПОМОЧЬ!

3 cтикера АНГЛИЙСКИЙ! ПРОШУ ПОМОЧЬ!4. ( Our?Ours) skates are better than ( your или yours)
5. she is an old friends of ( my или mine)
6. Where are ( their или theirs) children?
7/ Is he a friends of ( your или yours)
Гость
our/yours mine their your