6 речень з однорідними членами речання

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Сьогодні був чудовий, сонячний день. 2.Я побачив на вулиці  велику, синю птицю. 3. На дворі цвітуть червоні маки та білі ромашки. 4.Я зробив та відправив листівку. 5. Синє, глибоке небо розгортало своє безкрає небо. 6.Дуби ростуть поволі, неквапливо.
Гость
1. Хлопчики, дівчатка та вчителі - всі прийшли на шкільне свято.  - однорідні підмети   2. Ми прийшли до друзів, а не лишилися вдома. - однорідні присудки.    3. День був гарний, сонячний, яскравий. - однорідні означення.    4. В старій книзі я побачила висушені ромашки, айстри та волошки. - однорідні додатки.    5. Побували мабуть й в небі, і у морі, і на суші.  – однорідні обставини.   6. Його поважали й друзі, й вороги. – однорідні підмети.