Якщо для дослідів взяти гумову смужку з більшим попереднім перерізом,то чи зміниться значення модуля пружності ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
краще питати російською мовою. З одного боку Ви проявите повагу до людей, які не володіють українською мовою (а в цьому місці - їх більшість) . А по-друге, ви швидше отримаєте відповідь на своє запитання. Да, модуль упругости увеличится пропорционально