Даю 10 баллов помогите please Задание меньше меньше Как составить из тaких слов предложение больше больше 1.Сделано2.Сделано3.often , are , foqqy , in sping , Days  4.warm , usually , is  , in summer , The weather 5.Сделано6....

Даю 10 баллов помогите please Задание<<Как составить из тaких слов предложение>> 1.Сделано 2.Сделано 3.often , are , foqqy , in sping , Days   4.warm , usually , is  , in summer , The weather  5.Сделано 6.CDELAHO 7. Сделано
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3. she often comes to the theatre are we going to the zoo it is foggy town i like to walk in spring thsese  days are very beautifull 4.it is warm  i usually go to the cinema is she going to swim what is the weather like today