ДАЮ 20 БАЛЛОВ Раскройте скобки, употребив глагол презент симп, паст симп или фьюче симпл и ПЕРЕВЕДИТЕ)))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. went 2. bakes 3. will write 4. enjoyed 5. Where did your husband work 6. prefer 7. will you meet 8. does she usually celebrate  9. do you have 10. invented 11. did this accident happen 12. send 13. will get married 14. will they bring 15. has