Диалог на англ1
Диалог на англ1Помогите сочинить диалог на тему медицины. например "в аптеке" или "врач и пациент". В диалоге должны участвовать 2 человека и он должен быть на уровне 10 класса. Заранее спасибо.
Ответ(ы) на вопрос:
-Hello -ky -me need condom. in this night I will fuck my naked girl she wait for me right now please give me big condom for 3 litre. if you give me holes condom. I come back and dress this condom for you head give you my pregnat girl, -OK I understood,but i dont have anymore condoms,i have only latex glove.... -ok give me