Діалог на тему зустріч з іноземцем 15-20 реплік даю 30 балів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Hi!How are you? -Good,thanks! -What is your name? -My name is Anna - And i am Chris Brown.Nice to meet you.Where are you from? -i am from Moscow. -ah!you are Russian!you speak very good English -I studied in the UK.Then i worked in a British company for three years -And where are you from,Chris? -i am from America.I live in California.What are you up to this evening? -i am not sure yet.Any suggestions? -Let me take you out for dinner. -Sounds good!What time do you have in mind? -How`s 8 o`clock fot you? -8 is fine.See you soon! -see ya!