Ділянка прямкутної форми прилягає до будівлі, довжина якої 8 м. З трьох боків ця длянка обгороджена парканом, довжина якого 90 м. Яка площа цієї ділянки?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
90-8=82 м.- длина оставшихся двух сторон 82:2=41 м.- ширина участка значит ширина 41 м.    длина 8м. узнаем площадь   41*8=328м. кв. ответ  328 м. кв.