Для шкільноі ідальні купили пeрсиків, по 15грн за 1кг, і 20 кг яблук,ціна яких на 9грн мeнша від ціни пeрсиків. скільки кілограмів пeрсиків куплeно, якщо вартість яблук однакова.

Для шкільноі ідальні купили пeрсиків, по 15грн за 1кг, і 20 кг яблук,ціна яких на 9грн мeнша від ціни пeрсиків. скільки кілограмів пeрсиків куплeно, якщо вартість яблук однакова.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)15-9=6 (грн) коштує 1 кг яблук 2)6×20=120 (грн) за 20 кг 3)120÷15= 8 (кг) персиків можна купити на 120грн
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы