Do you like doing projects, why yes or no? What project have you done recently? What did you do? … ОТВЕТЬТЕ НА ВОПРОСЫ НА АНГЛИЙСКОМ, ПОЖАЛУЙСТА!...

Do you like doing projects, why yes or no? What project have you done recently? What did you do? … ОТВЕТЬТЕ НА ВОПРОСЫ НА АНГЛИЙСКОМ, ПОЖАЛУЙСТА!...Do you like doing projects, why yes or no? What project have you done recently? What did you do? … ОТВЕТЬТЕ НА ВОПРОСЫ НА АНГЛИЙСКОМ, ПОЖАЛУЙСТА!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Yes, I like to work on projects. Because I always learn something new. Recently I was doing a project on the geography of the beauty of nature.