Допоможіть будь ласка з задачею З а д а ч а : Раз на 3 роки на кожний квадратний метр винограднику вносять 3кг добрив. Скільки кг добрив треба внести на ділянку винограднику прямокутної форми зі сторонами 15м і 50м? Дякую!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)S виноградника = 15*50=750 м кв 2)3*750=2250 кг удобрений нужно внести на участок виноградника