ДОПОМОЖІТЬ Пішохід у дорозі був 5 годин, а лижник 3 години. Хто з них подолав більшу відстань і на скільки кілометрів, якщо пішохід ішов зі швидкістю 5 км за годину, а лижник 12 км за годину?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
5 км/ч*5 ч=25 км (прошел пешеход) 12 км/ч*3 ч=36 км (прошел лыжник) 36 км-25 км=11 км Ответ: лыжник прошел больше пешехода на 11 км