Дорогу довжиною24 км перша бригада може відремонтувати за 3 тижні,адруга бригада за-6 тижнів. За скільки тижнів відремонтують цю дорогу дві бригади ,якщо працюватимуть разом?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)180:15*4=48(км)-відремонтувала бригада за перший тиждень.2)180:15*2=24(км)-відремонтувала бригада за другий тиждень.3)48-24=на 24(км)-бригада відремонтувала дороги більше за перший тиждень.