Два поїзди вийшли назустріч один одному в різний час з двох станцій відстань між якими 750 км швидкість першого 55 км/год а другого 60 км/год перший поїзд пройшов 330 км і  зустрів першого на скільки годин один поїзд вийшов ран...

Два поїзди вийшли назустріч один одному в різний час з двох станцій відстань між якими 750 км швидкість першого 55 км/год а другого 60 км/год перший поїзд пройшов 330 км і  зустрів першого на скільки годин один поїзд вийшов раніше іншого помогите пожалуста очень срочно.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
330/55= 6 ч находился в пути один поезд 750-330= 420 км прошел другой поезд 420/60= 7 часов был в пути другой поезд 7-6 = на 1 час раньше вышел один поезд от другого - ответ на 1 час