Если не сложно, помогите, пожалуйста))) Поставьте глаголы в скобках в правильное время. 1)​ His train … (to leave) at six o’clock tomorrow morning. 2)​ This time next month I … (to work) in Rome. 3)​ Dan doesn’t want to go to t...

Если не сложно, помогите, пожалуйста))) Поставьте глаголы в скобках в правильное время. 1)​ His train … (to leave) at six o’clock tomorrow morning. 2)​ This time next month I … (to work) in Rome. 3)​ Dan doesn’t want to go to the cinema because he … (to see) this film twice.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Только на 3 знаю: has already seen
Гость
to leaved, to worked