ЭТО ЛЕГКО!!!!!!!! ПОЖАЛУЙСТА СОСТАВЬТЕ ВОПРОСЫ ПОХОЖИЕ НА ЭТИ!

Гость
Julie, have you got an apple for breakfast? Stasy, have you got a passport when you was 11? Dan, have you got your sister's dolls in your bag?