First medal: silver Read and Fill in the table ny Plus hchen ko was four old, he wanted to play ice hockey. started skating and loved it. genny w. al in 1998 at the age ot a bronze medal. He Wo medal in Salt Lake City in is now...

First medal: silver Read and Fill in the table ny Plus hchen ko was four old, he wanted to play ice hockey. started skating and loved it. genny w. al in 1998 at the age ot a bronze medal. He Wo medal in Salt Lake City in is now an the best Russian figure skater. Yulia Chepalova started skiing when she Was only four years old. At the age of eight she was her school champion. In 1997 Yulia won her first medal. Yulia is now an Olympic Champion. She is one went to a sports school and started playing basketball when he Was seven old. He won his first medal when he was the age of fifteen. Soon Andrei became One of the top ten players in Russia.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Первая медаль: серебро Прочитайте и Заполните таблицу пу Плюс ко-hchen было четыре года назад, он хотел играть в хоккей на льду. начал кататься и любил его. Genny ш. Аль в 1998 году в возрасте Ot бронзовую медаль. Он Wo медаль в Солт-Лейк-Сити в настоящее время является лучшим фигуристом России. Юлия Чепалова начал кататься на лыжах, когда ей было всего четыре года. В возрасте восьми лет она была в ее школе чемпионом. В 1997 году Юлия выиграла свою первую медаль. Юлия теперь является олимпийским чемпионом. Она одна пошла в спортивную школу и начал играть в баскетбол, когда ему было семь лет назад. Он выиграл свою первую медаль, когда он был в возрасте пятнадцати лет. Вскоре Андрей стал одним из десяти ведущих игроков в России.