География.

География.Заповніть пропуски в тексті : Облік поясів ведеться з 1)... до 2)... У межах кожного часового поясу поясний час збігаеться 3)... мередіаном, що проходить через них. Є райони, де діє не поясний, а 4)... час. Межі поясів можуть проходити не тільки по лініях мередіанів, але й по 5)... кордонах. Так, територія України розташована в межах 6)... часових поясів, але в країні діє час одного часового поясу 7)...

Визначте розходження в географічній довготі між двома пунктами, якщо відомо різницю в місцевому часі: в Києві 12.00, а в Харкові - 12.24.

Розрахуйте, котра година в Сіднеї, якщо в Києві 12 година дня (місяць - серпень)

ВИСНОВОК: На чому заснована й навіщо необхідна система відліку часу, побудована на поділі земної поверхні на часові пояси.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
она наверно из украины
Гость
А ты можешь русским языком написать??