How do you get to know what’s happening in the world? What are you going to be? Do you think English will be necessary for your future career, why?
How do you get to know what’s happening in the world? What are you going to be? Do you think English will be necessary for your future career, why?…
Ответ(ы) на вопрос:
Как вы узнаете, что происходит в мире? Что ты собираешься делать? Вы думаете, что английский будет необходим для вашей будущей карьеры, почему