I can----------. Great! They cant----------. Too bad! She likes----------------------. She can------------------all day long. She can---------

I can----------. Great! They cant----------. Too bad! She likes----------------------. She can------------------all day long. She can------------- very well. Lets----------- . Oh no! I havent got a ---------- . Too bad! Can you----------- . Yes I can------------ very well. Lets ---------- together. вставить пропущенные слова велосипед
Гость
Везде надо вставить слово ride, кроме 7-ого там bicycle. I haven't got a bicycle.