I Iove Easter eggs too. So, let s have an egg hunt. Have you got your basrets? Can you stand in one line, please? OK, first find and pick up the eggs. Then put them in your basret. Then bring your baskets to me. The child who h...
I Iove Easter eggs too. So, let s have an egg hunt. Have you got your basrets? Can you stand in one line, please? OK, first find and pick up the eggs. Then put them in your basret. Then bring your baskets to me. The child who has the most eggs is the winner. Are you ready? Go! перевести
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я тоже относительно легкий пасхальные яйца. Итак, давайте есть яйцо охоты. Есть ли у Вас свои basrets? Можете ли вы стоять в одной строке, пожалуйста? Хорошо, сначала найти и забрать яйца. Затем поместите их в basret. Затем взять с собой корзины для меня. Ребенок, который имеет наибольшее количество яиц является победителем. Вы готовы? Идти!