Коротка умова за 6 годин роботи перший витрачае 48 л пального.Другий трактор витрач

Коротка умова за 6 годин роботи перший витрачае 48 л пального.Другий трактор витрачае за одну годину на 1 л меньше,ніж перший.Скільки літрів пального витратить другий трактор за 8 годин.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.) 48:6 = 8 л (на годину перший) 2.) 8-1 = 7 л (на годину другий) 3.) 7*8 = 56 л  Відповідь: за 8  годин другий трактор витратить 56 літрів пального