Майстер за 8 год виготовив a деталей, а його учень за 6 год- b таких самих деталей. На скiльки бiльше деталей виготовляв за годину майстер, нiж учень? Якщо можна з умовою.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
М. - 8год - а дет.                               ) на ? дет/год менше Уч. - 6год. - b дет. (а/8 - b/6) дет/год Відповідь: (а/8 - b/6) дет/год Для старших класів можна продовжити: знаходимо спільний знаменник а/8-в/6=(6а-8в)/24=2(3а-4в)/24=(3а-4в)/12 Відповідь: (3а-4в)/12