Мне нужна таблица краткой формы по английскому пожалуйста (((кто мне поможет?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
---------------------------------| He } She} doesn't, hasn't ( всё остальное don't, haven't It } You } They} don't, haven't Our } We...} She\he\it's got - She\he\it has got They\you\I' ve got - They\you\I have got They're - They are ( любое множественное число) She, he it 's - She he it is