Можно ли список литературы в ворде ПОСТАВИТЬ В АЛФАВИТНОМ порядке?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Елементи однорівневого маркованого або нумерованого списку можна швидко та легко сортувати за алфавітом. Виділіть текст у маркованому або нумерованому списку. На вкладці Home, у групі Paragraph клацніть елемент Sort. У діалоговому вікні Сортування тексту в розділі Сортувати виберіть пункти Абзаци та Текст, а потім виберіть варіант За зростанням або За спаданням.
Гость
конечно. значок такой, там стрелочка вверх/вниз и буквы а/я. если нет, то поищи в меню сервис.