My Horse This is my pet.It is a hjrse.Its name is Reddy. It's very big and red.Its nose is black. The is on the farm.It's not a bad horse.It's a very good horse.My horse is happy. I like my pet. помогите пожалуйста! как прочита...
My Horse
This is my pet.It is a hjrse.Its name is Reddy. It's very big and red.Its nose is black. The is on the farm.It's not a bad horse.It's a very good horse.My horse is happy. I like my pet.
помогите пожалуйста! как прочитать только русскими буквами спасибо!
Гость
Май хо(р)с
Зис из май пэт. Ит ис э хорс. Итс нэйм из Рэди. Итс вэри биг энд рэд. Итс ноуз из блэк. Зи из он зэ фа(р)м. Итс нот э бэд хорс. Итс э вэри гуд хорс. Май хорс их хэппи. Ай лайк май пэт.
Гость
Май хос
Зис из май пэт. Ит из э хос. Итс нэйм из Рэди. Итс вэри биг энд рэд. Итс ноуз из блэк. Зэ из он зэ фам. Итс нот э бэд хос. Итс э вэри гуд хос. Май хос из хэпи. Ай лайк май пэт