My name is Tom. I am a boy . I live in the forest. I have gotafiend. Heis - rabbit His nameis Bob. Heis merry. He is five. Heis strongard smart. Heis not bigand lazy. Hecan run and jump. Hecan singand skip. He can not swim. He ...
My name is Tom. I am a boy . I live in the forest. I have gotafiend. Heis - rabbit His nameis Bob. Heis merry. He is five. Heis strongard smart. Heis not bigand lazy. Hecan run and jump. Hecan singand skip. He can not swim. He has got a big ree book . Перевод
Ответ(ы) на вопрос:
Мое имя Том.Я мальчик.Я живу в лесу.У меня есть друг.Это кролик.Его имя Боб.Он веселый.Ему пять.Он умный.Он не большой и ленивый.Он может бегать и прыгать.Он может петь.Он не умеет плавать.У него большая книга.
Что такое-ree?
Пиши без ошибок!!!