На пасиці зібрали 5 бідонів липового меду і 9 таких самих бідонів гречаного . Греча?

На пасиці зібрали 5 бідонів липового меду і 9 таких самих бідонів гречаного . Греча??ого меду зібрали на 160 л більше , ніж липового . скільки літрів липового меду окремо зібрали на пасіці?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 9-5=4 (б.) - на 4 бiдонiв с гречаным медом больше, нiж с липовым 2) 160:4=40 (л) - в 1 бiдонi 3) 40×5=200(л) в 5 бi. 4) 40×9=360 (л) - в 9 бi. (это я написала на всякий случай) и все. дальше просто ответ пишешь!