На счет сервера ксс

На счет сервера ксспоставил скины игроков и возникла такая проблема при заходе на сервер все игроки могут пользоваться хотя шел вопрос только обадминах т.к. скины для них

вот конфиг для админских скринов
подскажите что исправить
// *****************************************************************************
// Module : Custom Skin Control
//
// Desc : The following cvars are used to configure the options for the skins
// *****************************************************************************

// 0 = Dont allow admins to have admin skins, 1 = Allow admins to have admin
// skins
mani_skins_admin 1

// 0 = Dont allow public skins for normal players, 1 = Allow public skins
// for normal players
mani_skins_public 0

// 0 = Dont force first skin in list for public player, 1 = Force first skin
// in list on public player
mani_skins_force_public 1

// 0 = Allow all skins to be selected via ma_setskin, 1 = Only allow misc
// skins to be used
mani_skins_setskin_misc_only 0

// 0 = Dont auto download skin resources, 1 = auto download skin resources
// to clients
mani_skins_auto_download 1

// 0 = Dont allow immunity players to have reserved skins,
// 1 = Allow immunity players to have reserved skins
mani_skins_reserved 0

// 0 = No menu on team join, 1 = show skin chooser on team join,
// 2 = show settings menu on team join
mani_skins_force_choose_on_join 1

// 0 = no custom skins for bots, 1 = use random public class skins on bots
mani_skins_random_bot_skins 1
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я не профи но помойму // 0 = Dont force first skin in list for public player, 1 = Force first skin // in list on public player mani_skins_force_public 1 надо не 1 а 0 / 0 = Dont force first skin in list for public player, 1 = Force first skin // in list on public player mani_skins_force_public 0