На заводі виробляють деталі двох видів. Спочатку деталі першого виду складали 95 % продукції, а через деякий час – 87 %. На скільки відсотків збільшилося виробництво деталей другого виду, якщо загальна кількість деталей, вигото...

На заводі виробляють деталі двох видів. Спочатку деталі першого виду складали 95 % продукції, а через деякий час – 87 %. На скільки відсотків збільшилося виробництво деталей другого виду, якщо загальна кількість деталей, виготовлених на заводі, залишилася незмінною.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
если переводчик все правильно перевел,то сначала второй вид: 100%-95%=5%  потом: 100%-87%=13% увеличилось : 13%-5%=8% 8/5=1,6*100=160%