Напишите как ты провел свои летние каникулы , на английском даю 5 баллов хоть это и мало но помогите плиз!! Буду очень благодарен

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My summer hollydays was very well! I was in my summer house and eat a lot of fruits and vegetables. It is very taste!!! Then I was in my granny's house. I love my granny! I like my holidays. I think it is the best holydays in my life!!!