Наведіть докази того, що Анди - молоді гори, які ще не завершили свого формування. поясніть,чому Амазонка повноводна протягом усього року.
Ответ(ы) на вопрос:
амозонка повноводна протягом усього року тому що вона має притоки, які не дають їй пересихати.
Анди відносно молоді гори які зформувалися внаслідок зіткнення двох літосферних плит: океанічної та континентальної.
тому що вона знаходиться на екватори та живиться дощовими водами!