Нужен человек хорошо знающий украинский язык!Ато я его плохо знаю....помогите пожалуйста!!!

Нужен человек хорошо знающий украинский язык!Ато я его плохо знаю....помогите пожалуйста!!!Утворіть з кожної пари простих речень складнопідрядне з підрядним означальним. З якої пари речень можна також утворити просте речення з дієприкметниковим зворотом? Утворені речення запишіть.

1. На вулиці міста Переяслава й досі росте акація. Акацію посадив Т.Шевченко зі своїм другом Козачковським. 2. Кожна квітка наповнена сонцем. Вона бринить і співає над світом. 3. Вітерець заснув у дуплі старої сосни. Сосна своїм верхів`ям піднялася до хмар. 4. Серед міста здіймається однокупольна церква. У церкві стіни розписані фресками. 5. У відчинене вікно вривався гомін гірських потоків. Гірські потоки бігли вниз, підхоплюючи все на свему шляху. 6. Веселий вітер гнав по небу світлі хмари. З хмар сипався білий сніг.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
только русский