Очень нужны стихи для 6 класса про зиму или про осень на эстонском языке помогите найти пожалуйста!!!
Очень нужны стихи для 6 класса про зиму или про осень на эстонском языке помогите найти пожалуйста!!!В ШКОЛЕ ЗАДАЛИ
Ответ(ы) на вопрос:
на эстонском.. бред... . Kass laulab, kruvimiseks oma silmad üles, poiss maga vaipa. Kui õues on torm, tuul on vilistamine õuel. "Tule siia, sa vale, - Pane oma mänguasju nii tõuse püsti!" Tule minuga hüvasti jätta, ja puhkerežiimi ise minna. "Poiss tõusis püsti ja kass silmad, nõustamine, ja laulab; aknad Fells wisps lumi, torm viled juures.