Один лісоруб може заготовити деякий об'їм дров за 3 год. , а другий той самий об'єм за 6 годин . За скільки годин вони разом можуть заготувати таки...

Один лісоруб може заготовити деякий об'їм дров за 3 год. , а другий той самий об'єм за 6 годин . За скільки годин вони разом можуть заготувати таки...Один лісоруб може заготовити деякий об'їм дров за 3 год. , а другий той самий об'єм за 6 годин . За скільки годин вони разом можуть заготувати таких самий об'єм дров ? Ответ: за 2 години Но как решить ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1= весь об'єм дров; 1 лісоруб = 1 за 3год; 2лісоруб= 1 за 6год; Разом= за ? Год; 1 лісоруб за 1 год = 1:3=1/3; 2лісоруб за 1 год= 1:6=1/6; Разом за 1год= 1/3+1/6= 2/6+1/6=3/6= 1/2; частину об'єму дров 1: 1/2= 1• 2/1=2год; Відповідь: можуть заготувати разом такий самий об'єм дров за 2 години