Пастаўце сказы ў патрэбнай паслядоўнасці, каб атрымаўся тэкст. Добра іграў на ёй камарык у арэшніку. Была ў камарыка скрыпача. Тут і ветрык яму падпяваў, і сябры-камарыкі. Цэлы аркестр атрымаўся.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Была у камарыка скрыпчка.Добра играу на ей камарык у арэшнику.Тут и ветрык яму падпявау,и сябры -камарыки.Цэлы аркестр атрымауся.