Перекласти на англійську 1.вони дивилися це фільм вже годину,коли я зайшов до кімнати.2.ми були в парижі вже 3 дні,коли батько подзвонив.3.ми очікували листа місяць , коли поштальйон приніс його.

Перекласти на англійську 1.вони дивилися це фільм вже годину,коли я зайшов до кімнати. 2.ми були в парижі вже 3 дні,коли батько подзвонив. 3.ми очікували листа місяць , коли поштальйон приніс його.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
They watched this film for an hour When I came into the room. 2 We were In Paris for 3 days, when dad called. With We expected a letter a month when Postillion brought it.