Переведите на английский ;"в моем сердце есть только 3 места это мама ,лучшая подруга ,любимый человек.Два из них уже заняты"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
In my heart there are only 3 places this is my mother, my best friend, my beloved. Two of them are already occupied"
Гость
In my heart there are only 3 places is my mother, best friend, beloved person. Two of them are already occupied