Перевидите текст с русского на английский. Переводчик переводит не правильно. Текст внутри...
Перевидите текст с русского на английский. Переводчик переводит не правильно. Текст внутри...Это символ животного. Это животное - кот. Он хороший и добрый. Окраска у кота красивая. Голова и хвост оранжевые, а туловище жёлтое. Улыбка у него добрая. Он считает, что главное не участие, а победа. На шеи у него весит золотая медаль.
Ответ(ы) на вопрос:
This is a symbol of animal. This animal is cat. It is good and kind. Cat has beautiful colouring. Head and tail are red and body is yellow. Its smile is kind. It think that participation is more important than victory. There is a gold medal on its neck
It is a symbol of an animal. This animal - a cat. It good and kind. Colouring at a cat the beautiful. A head and a tail orange, and a trunk yellow. A smile at it kind. He considers that main not participation, and a victory. On necks at it the gold medal weighs.