Перевод на русский из переводчика не нужен,нужен точный перевод ДАМ 20 БАЛОВ!!! обыланды батыр жыры аза батырлар жырыны ішіндегі халыа кеінен тарааны рі клемдісі , обыланды ба
Перевод на русский из переводчика не нужен,нужен точный перевод ДАМ 20 БАЛОВ!!! обыланды батыр жыры аза батырлар жырыны ішіндегі халыа кеінен тарааны рі клемдісі , обыланды ба тыр жырыны негізгі таырыбы - ел туелсіздігін орау ел ораны батырды ерлік істерін мадатау,наыз батыр тек з кесіні баласы емес бкіл ыпша еліні перзенті болып суреттеледі,обыланды бала кнінен ерекше болып седі
зі
алты
жасында,
Кмшат
бркі
басында,
Тобылы
торы
ат
астында,
аршыасы
олында,
Тазысы
ерткен
соында.
Алты жасында ата мініп беліне сада байлайды,кнде киік аулайды,алты жасында Ай астындаы тегені екі бліп шырып,ртаа йленеді,обыланды батыр йде емес,тзде,далада шыныады,оны кесі Тотарбайды Естеміс деген рі баулиды
Тотарбайды
жылыда
Тосан
лы
бар
еді,
Тосаныны
бастыы
Естеміс
деген
ер
еді.
обыландыны
барасын
естеміс
ері
баулиды
Ответ(ы) на вопрос:
Кобыланды мелодии и широкое распространение в казахских героев увещевать людей обьемный Кобыланды главной темной караула псалма,чтобы защитить независимость страны хвалить подвиги героя,настоящий герой является единственным сыном детей своего отца по свей стране Кипчак растут на дату ребенка описывает Кобыланды.