Першого дня кравчиня пошила 2 однакові спідниці,а другого 3 .Всього вона витратила 10 м тканини.Скільки метрів тканини витратила кравчиня першого дня ?
Ответ(ы) на вопрос:
1)скільки всього спідниць пошила кравчиня? 2+3=5 2)скільки м тканини витратила кравчиня на 1 спідницю? 10:5=2 м 3)скільки тканини витратила кравчиня першого дня? 2*2=4 м