Подчеркните пожалуйста три этих предложений на казахском языке) Алакл - Балаш-Алакл азаншырыны шыысында, Алматы жне Шыыс азастан облыстар шекарасыны иылысында жне Балаш-Алакл

Подчеркните пожалуйста три этих предложений на казахском языке) Алакл - Балаш-Алакл азаншырыны шыысында, Алматы жне Шыыс азастан облыстар шекарасыны иылысында жне Балаш-Алакл жазыында орналасан аынсыз тзды кл. Алакл - те келбетті, табии рельефі слу азаншыра жатады. Алакл — азастандаы Алматы жне Шыыс азастан облысыны аумаында орналасан тйы кл, азастандаы е ажайып клдерді бірі как ихподчеркнивать?не поняла ваще этот синтаксис
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Алакл-те келбетті, табии рельефі слу азаншыра жатады. Алакл — азастандаы Алматы жне Шыыс азастан облысыны аумаында орналасан тйы кл. азастандаы е ажайып клдерді бірі - Балаш.