Подскажите где скачать программу muvee autoproducer или muvvee reveal
Подскажите где скачать программу muvee autoproducer или muvvee revealчтобы не зависало и не требовало ключа... перенакачала миллион вариантов. ничо не пашет. скажите проверенную версию пожалста!
Ответ(ы) на вопрос:
muvee Reveal v7.0.40.9497 Build 2078 MultiLanguage Recommended system requirements Processor: Intel Pentium 4 2GHz, AMD Athlon 64 Memory: 1GB RAM (Save in High Definition: 2GB RAM) recommended Video Memory: 1GB RAM (Save in High Definition: 2GB RAM) recommended Video Drivers: Must support OpenGL 1.4 Operating System: Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2) Other Requirements: Apple Quicktime is required for supporting MOV and iPod formats, .NET Framework 3.0 http://drivec.ru/?lid=590953&u=507066&h=1222330851 Оф. сайт: www.muvee.com Размер: 97.4 MB