Подскажите плизз ссылку на аудиокнигу (онлайн) Улас Самчук "Марія"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Улас Самчук "Марія" (2006) аудіокнига Якість: MP3 128 kbps Тривалість: 10:05 год. Видавництво: "Українська аудіокнига", 2006 р. Виконує: Євген Шах, народний артист України. Актор драматичного театру ім. Івана Франка. "Марія", мабуть, перша правдива книга, присвячена українському Голодоморові 1932-33 років – адже її було написано у 1933 році. Написано так, що часом кров холоне – хоча, здавалося б, тут практично немає сцен жорстокості і насильства. Принаймні, у звичному вже для сучасного суспільства сенсі. Я маю на увазі, що, якщо ви чекаєте на купу хронікальних подробиць – їх тут немає. А що тут є – так це глибока і дуже людяна історія про долі звичайних українських селян. Працьовитих, простих і мудрих – а саме на таких людях у всі часи і трималася жива земля. Будь-який епатаж і помпезність відсутні, немає і натяку на бажання щось перебільшити або приховати. Власне, саме ця простота і максимальна чесність розповіді роблять її настільки пронизливою, близькою – в ній не статистика, а живі люди. Які кохають, працюють, вірять, борються, живуть і вмирають – з гідністю. І ця гідність – найбільш справжня, бо приходить через тверді мозолі, солоний піт, через біль і радість щоденної праці на землі. Кожна людина має трудитися – інакше стає паразитом. І найбільший труд людини – у її серці. І зовсім не випадково ім’я головної героїні – Марія... © UMKA Антон Йожик Лейба [ссылка заблокирована по решению администрации проекта]