Подумайте о странном случае, которое случилось с вами. Отправьте письмо своему английскому собеседнику, где вы расскажете ему / ей об этом.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello Jim! I want to tell you a story...When i was in America,i seen a ghost!I am still cant believe it! I stayed near the anchient church and then,i saw tall white figure . When i shouted,the figure dissapeared!I think thet it was a real ghost!Please write soon.    Yours,      (твое имя) Извини есть немного грамматических ошибок т.к я торопился)