Помогите ответить на вопросыwhat friends do you have? what games do you play? what food do you like? what school do you go to? what pet do you have?

Помогите ответить на вопросы what friends do you have? what games do you play? what food do you like? what school do you go to? what pet do you have?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 I have good friends. 2 I play football. 3 I like pizza. 4 I go to school 62. 5 I don't have any pets.
Гость
Они не правильно составлены