Помогите плз переделать 3 англ.предложения

Помогите плз переделать 3 англ.предложенияПомогите пожалуйста! Даны предложения и их нужно переделать,при этом дано слово которое нужно обязательно употребить в переделанном предложении!
1) Someone will deliver the fridge to her house (нужно использовать слово HAVE)
She ...to her house

2) He often visited his friends when lived in Paris(нужно использовать слово USED)
He ...his friends when he lived in Paris

3) If you do not hurry, you will miss the bus(нужно использовать слово HURRY)
Unless....mis the bus
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
She will have the fridge delivered to her house. He used to visit his friends when he lived in Paris. Unless you hurry you will miss the bus.